ÖDEME İLE İLGİLİ DİĞER ESASLAR

Kredi Kartı İle Ödeme "ALIŞVERİŞİ TAMAMLA" butonuna tıkladıktan sonra açılan ekranda ödeme yontemi olarak "KREDİ KARTI (VISA/MASTER CARD)'ı seçtiğinizde kartı bilgilerinizi girmeniz istenecektir.

Kredi kartı bilgilerinizi girdikten ve "ÖDEMEYİ TAMAMLA" butonuna tıkladıktan sonra kredi kartı peşin ödeme olarak tamamlanır. Taksitlendirme ise, kart bilgilerinizi yazdıktan sonra ekranda otomatik olarak çıkacaktır. Bu seçenekler arasında "PEŞİN" yöntemini seçtiğinizde siparişiniz kredi kartı peşin ödeme olarak tamamlanır.

Kredi Kartı Alışveriş
Kredi kartı numaranızı ve son kullanma tarihini sipariş formuna yazdığınızda sitemiz kredi kartı bilgilerini otomatik olarak size sunacaktır. Ödemeniz tamamlandıktan sonra siparişiniz, görevli personelimiz tarafından sitemizde belirtilen gün ve saatler içerisinde hazırlanır ve adresinize alıcı ödemeli olarak kargo ile gönderilir.

EFT İLE HAVALE YAPMADAN SATIN ALINAN ÜRÜNLER KAPIDA ÖDEME SİSTEMI İLE GÖNDERİLMEZ.
Alışveriş sepeti: Satın almak istediğiniz ürünleri alış veriş sepetinize ekleyip alışverişinizi tamamladıktan sonra ödeme şeklinizi seçerek "SATIN AL" butonuna tıklamanız, Satın alma işleminizi başlatmak için yeterlidir. İstemediğiniz ürünü yanında bulunan cöp tenekesi logosunu tıklayarak silebilirsiniz.
ATM/Havale ile ödeme: Satın aldığınız ürünlerin bedelini ATM/Havale yaparak ödeyebilirsiniz. Önce ATM/Havalenize aşagidaki adrese yapiniz.
BANKA HAVALE BILGILERI:


www.mefsaotomotiv.com adresinden yaptığınız ürün siparişlerinin toplamını yukarıda belirtilen banka hesap numarasına ATM veya Havale yapmanız gerekmektedir. Havale işlemi bittikten sonra bilgi@mefsaotomotiv.com Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir adresine siparişinizle ilgili havale bilgilerini mail aracılığı ile gönderdikten sonra sizden gelen bilgi sonucunda hesabımızda belirttiğiniz miktarı gördükten sonra urun adresinize sizin istediğiniz kargo veya bizim çalıştığımız kargo ile kargo ücreti alıcıya ait olmak üzere belirtilen adrese gönderilir.
ATM lerde Sayın müşterimizin karsılaştığı bir sorun olacaktır. Buda yapılan urun miktarının küsuratlı olmasıdır. Mesela iödemesi yapamıyoruz. Bu yüzden Sayın değerli Müşterilerimizden özür dileriz. İstemiş olduğunuz urun 48 TL diyelim. ATM sizden 50 TL Kabul edecektir. Geriye kalan 2 TL para ücret ustu firmamız tarafından 2 TL tutarında yada bunun biraz üstünde bir urun siparişinizin yanına eklenecektir. Çünkü Kargo ile gönderimlerde para üzeri Telefonla sipariş alınır. Fakat işlemler esnasında; doğabilecek ilsem hatasından Tafabi-Rcmodel sorumlu tutulamaz.