ÜRÜN İADE ŞARTLARI

Kargo: Özel isteğiniz var ise seçmiş olduğunuz ürün öncelikle sizin istemiş olduğunuz kargo ile adresinize gönderilecektir. Eğer O an için tercih ettiğiniz kargoda o an için bir problem var ise firmamızın uygun gördüğü kargo şirketi ile belirttiğiniz adrese ödemeli olarak gönderilecektir. Eğer Size gönderilen ürün paketi kargo taşıma sırasında hasar görmüş ise, derhal kargoyu getiren firma elemanlarına bir hasar tespit raporu düzenletip kargoyu teslim almadan, hasar tespit raporu ile geri iade etmeniz ve bize telefonla bilgi vermeniz yeterlidir. Bu durumda derhal ürün yenisi ile değiştirilecektir.

1. Satın alıp, iade etmek istediğiniz ürünü fatura tarihinden itibaren en geç 15 gün içerisinde iade edebilirsiniz.
2. Ürün Orijinal ambalajında olması ve kesinlikle kullanılmamış olması şartı ile iade alınabilir.
3. İade ürünün, fatura, iade sebebinizi anlatan ve geri ödeme yapılabilmesi için şahsınıza ait bilgilerin bulunduğu bir dilekçe ile gönderilmesi gerekmektedir. Geri ödemenin yapılabilmesi için ürüne ait fatura ile birlikte ürünü faal vaziyette göndermeniz gerekmektedir.
4. İade ürünler de Kargo ücretleri, iade eden kişiye aittir. Ürün Tafabi-rcmodel firmasına ulaştıktan sonra, gerekli bilgiler size bilgi amacı ile bildirilecek ve hesabınıza urunun toplam ücreti (kargo ücretleri hariç) hesabınıza geri yatırılır.
5. NOT:SATIN ALINAN ÜRÜNLER KAPIDA ÖDEME SİSTEMİ İLE GÖNDERİLMEZ.